O firmie

Od 30 lat Calivita jest światową marką lifestyle`ową, skupiającą się na zachowaniu równowagi pomiędzy zdrowiem, dobrym samopoczuciem a rozwojem osobistym. Calivita (założona pierwotnie jako California Fitness) powstała w 1991 roku, ustanawiając podwaliny dla kalifornijskiej filozofii stylu życia California Living, która była ugruntowana w Stanach Zjednoczonych od kilkudziesięciu lat. Wyznaczyliśmy sobie jasny cel - propagować ideę zdrowego stylu życia. 

Przebyliśmy długą drogę, ale nie zrezygnowaliśmy z podstawowych wartości Calivita. Dlatego jesteśmy silniejsi niż kiedykolwiek. Utworzywszy struktury w każdym regionie Europy nadal wspieramy naszych partnerów każdego dnia i budujemy biznes na teraz i na przyszłość.

Wprowadzanie innowacyjnych produktów, dbanie o rozwój osobisty jest podstawą tego, co robimy. Wierzymy, że wzajemne wsparcie jest kluczem do sukcesu. Jesteśmy dumni z utrzymywania rozwoju grup podobnie myślących osób, kierującymi się podobnymi wartościami. Dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, wspólna praca i udzielanie pomocy każdemu pozwala naszej społeczności żyć jak najlepiej.

Przez lata działalności upewniliśmy się, że zdrowie i dobre samopoczucie wymagają holistycznego podejścia – od wewnątrz. Właśnie dlatego stworzyliśmy szeroką gamę ponad 100 wysokiej jakości produktów, od multiwitamin i preparatów ziołowych aż do eko kosmetyków do pielęgnacji ciała, a także innowacyjnych urządzeń elektronicznych domowego użytku.

Wykorzystujemy ponad 500 wysokiej jakości składników aktywnych, które trafiają do naszych klientów w naturalnej i bezpiecznej, a jednocześnie różnorodnej do wyboru formule. Do produkcji naszych produktów, począwszy od unikalnych, kompleksowych preparatów ziołowych po szeroką paletę witamin i składników mineralnych używamy najlepszych, specjalnie wyselekcjonowanych, surowców naturalnego pochodzenia.

Trzy dekady doświadczenia służą tworzeniu, testowaniu i zachowaniu wyjątkowych standardów rozwoju produktów. Calivita postawiła sobie cel, by traktować Twoje zdrowie i dobre samopoczucie jako priorytet. Ściśle współpracujemy z amerykańską Agencją ds. Żywności i Leków (FDA) oraz spełniamy standardy Aktualnej Dobrej Praktyki Produkcyjnej (cGMP), gwarantując produkcję w najwyższym możliwym standardzie podlegającej rygorystycznym wymogom jakości zgodnej z przepisami Unii Europejskiej (UE).

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl